Rektor-Komendant na spotkaniu ze strażakami z kompanii kandydackiej

24-08-2017

Obszary działalności SGSP, prawa i obowiązki studentów, zasady odbywania służby kandydackiej – to tylko niektóre z zagadnień poruszanych na spotkaniu strażaków z kompanii kandydackiej z Rektorem-Komendantem Szkoły Głównej Służby Pożarniczej nadbryg. dr hab. inż. Pawłem Kępką, prof. SGSP. Kandydaci mieli również możliwość zadawania pytań, których było mnóstwo.

Podobne spotkania odbędą się jeszcze podczas trwania Zgrupowania Kandydackiego K-2017.