Rektor-Komendant SGSP na spotkaniu KRUW

16-11-2016

Rektor-Komendant Szkoły Głównej Służby Pożarniczej st. bryg. dr hab. inż. Paweł Kępka, prof. SGSP uczestniczył w pierwszym spotkaniu kadencji na lata 2016-2020 Konferencji Rektorów Uczelni Warszawskich (KRUW), której obecnie przewodniczy Rektor Uniwersytetu Warszawskiego – prof. dr hab. Marcin Pałys.

Spotkanie odbyło się 10 listopada br. w Sali Senatu w Pałacu Kazimierzowskim na Uniwersytecie Warszawskim.

Podczas wydarzenia poruszono zagadnienia związane z programem wymiany studentów ERASMUS+, współpracą z Fundacją Perspektywy, kalendarzem inauguracji, Instytutem Problemów Współczesnej Cywilizacji im. Marka Dietricha, Przestrzenią Sportu Akademickiego.