Rozstrzygnięcie konkursu "SGSP i WOSP w krzywym zwierciadle"

01-12-2015

Jury konkursu na rysunek satyryczno-humorystyczny pt. "SGSP i WOSP w krzywym zwierciadle" na posiedzeniu dnia 30.11.2015 r. postanowiło przyznać 5 równorzędnych wyróżnień uczestnikom konkursu: Łukasz Jary (student-podchorąży), Witold Jusis (student studiów podyplomowych), Karol Kreński (pracownik SGSP), Kamil Okoń (student-podchorąży) oraz Waldemar Rukść (członek Stowarzyszenia Polskich Artystów Karykatury). Gratulujemy nagrodzonym i zapraszamy na wystawę pokonkursową 3.12.2015 r. (obok wystawy J. Frankowskiego).

Otwarcie wystawy pokonkursowej wybranych prac oraz wręczenie nagród laureatom nastąpi 3.12.2015 r. podczas wernisażu karykaturzysty Jacka Frankowskiego (info. wkrótce).

Organizatorem konkursu jest Rektorat, Samorząd Studencki i Stowarzyszenie Absolwentów SGSP.