Seminarium na temat edukacji dla bezpieczeństwa

29-11-2016

28 listopada 2016 r.  odbyło się seminarium zorganizowane przez Katedrę Społecznych i Humanistycznych Aspektów Bezpieczeństwa WIBC na temat edukacji dla bezpieczeństwa. Spotkanie poprowadził pan Siergiej Babczuk, specjalista ds. współpracy z mediami z Urzędu Państwowej Służby Pożarniczo-Ratunkowej w obwodzie czerniowieckim.

Przedstawił główne obszary swojej działalności, tj. współpracy z mediami, systemowego podejścia w nauczaniu dzieci i dorosłych zasad bezpieczeństwa oraz organizacji akcji społecznych dot. bezpieczeństwa.

W seminarium wzięli udział studenci z kierunku bezpieczeństwo wewnętrzne WIBC.