Seminarium naukowe "Studenci - Studentom"

16-03-2017

Pierwsze seminarium naukowe dla studentów "Studenci - Studentom" odbyło się 15 marca 2017 r. z inicjatywny Koła Naukowego Ratownictwa Chemicznego. Wykłady wygłosili pchor. Tomasz Dobek "Zasady prawidłowego wykonywania pomiarów gazometrycznych", pchor. Adrian Kutaj "Badania parametrów pożaru rozlewiska metanolu", pchor. Damian Żydaczek "Potencjalne możliwości wykorzystania mikroskopu biologicznego w działaniach Specjalistycznych Grup Ratownictwa Chemicznego i Ekologicznego", pchor. Adam Niedek "Dekontaminacja ludzi podczas skażeń chemicznych prowadzona przez Państwową Straż Pożarną". Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim studentom naszej Uczelni przybyłym na seminarium.