Składanie wniosków w sprawie przyznania odznaki "Wzorowy Student Szkoły Głównej Służby Pożarniczej"

08-11-2017

Na podstawie Zarządzenia nr 6/15 Rektora Komendanta Szkoły Głównej Służby Pożarniczej z dnia 27 lutego 2015 r. w sprawie wprowadzania Regulaminu określającego zasady przyznawania oraz tryb nadawania i sposób noszenia odznaki "Wzorowy Student Szkoły Głównej Służby Pożarniczej" studentowi Szkoły Głównej Służby Pożarniczej za dobre wyniki w nauce oraz działalność na rzecz uczelni, po spełnieniu warunków określonych w niniejszym Regulaminie mogą być przyznane następujące odznaki:

1. Srebrna odznaka "Wzorowy Student"- może być przyznana po ukończeniu pierwszego roku studiów, wyróżniającemu się studentowi studiów pierwszego stopnia i drugiego stopnia, który uzyskał średnią ocen na poziomie co najmniej 4,0 i otrzymał minimum 15 punktów, zgodnie z punktacją przestawioną w ust. 5 niniejszego Regulaminu.

2. Złota odznaka "Wzorowy Student" - może być przyznana studentowi, któremu nadana została wcześniej odznaka srebrna oraz uzyskał w okresie po nadaniu odznaki srebrnej średnią na poziomie co najmniej 4,25 za rok akademicki poprzedzający ubieganie się o nadanie odznaki i otrzymał liczbę punktów powyżej 25, zgodnie z punktacją przedstawioną w ust. 5 niniejszego Regulaminu.

Do pisemnego wniosku złożonego do Działu Spraw Studenckich (obiekt 01, I piętro, p. 219) należy załączyć dokumenty w postaci właściwych zaświadczeń, potwierdzające uzyskanie osiągnięć.