Spotkanie opłatkowe SGSP

19-12-2014

Rektor Komendant SGSP nadbryg. Ryszard Dąbrowa, podczas uroczystego spotkania opłatkowego, które odbyło się 18 grudnia br. w naszej uczelni złożył wszystkim przybyłym najlepsze życzenia z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia.

W wydarzeniu uczestniczyli Komendant Główny Państwowej Straży Pożarnej gen. brygadier Wiesław Leśniakiewicz, dyrektor Centrum Naukowo-Badawczego Ochrony Przeciwpożarowej – Państwowy Instytut Badawczy bryg. dr inż. Jacek Zboina, Dyrektor Biura Szkolenia KG PSP bryg. mgr inż. Jacek Borowski, prezes zarządu Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie Artur Dąbrowski, Komendant Rejonowy  Policji Warszawa V mł. insp. Lech Bielak, Burmistrz Dzielnicy Żoliborz m.st. Warszawy − Krzysztof Bugla, p.o. Zastępca Komendanta Stołecznego Policji podinspektor Hubert Kowalczewski, dyrektor Samodzielnego Publicznego Zespołu Zakładów Lecznictwa Otwartego Warszawa-Żoliborz Małgorzata Zaława-Dąbrowska, Członek Konwentu SGSP Ireneusz Kawałek, przedstawiciel firmy Protect  Lesław Dec, prezes firmy DJCHEM CHEMICALS POLAND S.A. Bogdan Domagała, prezes firmy EGERIA Andrzej S. Woźniak, prezes zarządu firmy Kadimex Mateusz Olszewski, byli komendanci − rektorzy Szkoły Głównej Służby Pożarniczej, emerytowani pracownicy z prezesem Zarządu Koła ZEiR RP przy SGSP st. kpt. w st. spocz. mgr inż. Zbigniewem Olejnikiem, a także licznie przybyli przedstawiciele społeczności akademickiej SGSP, studenci i pracownicy uczelni.

Podczas Wigilii można było nabyć kalendarz-cegiełkę. Datki zebrane z jego dystrybucji w całości poświęcone są na  potrzeby Domu Dziecka nr 16 przy ulicy Międzyparkowej w Warszawie.

Druk Kalendarza „Nasze Dzieci 2015” był możliwy dzięki wsparciu firm:  Wawrzaszek, LONTEX, DGT Sp. z o.o, DJCHEM CHEMICALS POLAND S.A. oraz pana nadbryg. Ryszarda Grosseta.