Spotkanie postażowe podchorążych SGSP

17-12-2013

W dniu 13 grudnia br. odbyło się spotkanie postażowe podchorążych SGSP, którzy w 2013r. uczestniczyli w specjalistycznych stażach w różnych krajach Europy i w USA.

Spotkanie to było skierowane zarówno do studentów, jak i pracowników SGSP.

Władze Uczelni reprezentował Prorektor ds. Operacyjnych – st. bryg. mgr inż. Stanisław Sulenta.

Wydarzenie to było znakomitą okazją do dowiedzenia się więcej na temat pracy strażaków, stosowanych technik ratowniczo-gaśniczych a także systemów szkoleń w Szkole Pożarniczej w Wilnie, Szkole Pożarniczej w Hamburgu, w Szkole ENSOSP w Aix–en-Provence we Francji i w 5 różnych stanach USA.

Spotkanie zostało zorganizowane i koordynowane przez Dział Współpracy z Zagranicą SGSP.