Spotkanie wigilijne pracowników i studentów SGSP

16-12-2015

Spotkanie wigilijne pracowników i studentów Szkoły Głównej Służby Pożarniczej odbyło się 16 grudnia 2015 r. Rektor-Komendant SGSP nadbryg. Ryszard Dąbrowa złożył wszystkim przybyłym najlepsze życzenia z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia.

W wydarzeniu uczestniczyli Komendant Główny Państwowej Straży Pożarnej gen. brygadier Wiesław Leśniakiewicz, Dyrektor Biura Szkolenia KG PSP bryg. Jacek Borowski, I Zastępca Komendanta Rejonowego  Policji Warszawa V nadkom. Wojciech Bogiel, Zastępca Burmistrza Dzielnicy Żoliborz m. st. Warszawy Grzegorz Hlebowicz, Kapelan Szkół Pożarniczych ks. prałat Krzysztof Jackowski, Prawosławny Krajowy Kapelan Strażaków ks. ihumen Sergiusz, Kapelan Strażaków woj. mazowieckiego ks. Jerzy Sieńkowski oraz przedstawiciele zaprzyjaźnionych ze szkołą firm i instytucji, byli komendanci SGSP, a także członkowie Konwentu i Senatu uczelni. Obecni byli również emerytowani pracownicy z prezesem Zarządu Koła ZEiR RP przy SGSP Janem Rubinkowskim,a także licznie przybyli przedstawiciele społeczności akademickiej SGSP, studenci i pracownicy uczelni.