Spotkanie z Dionizym Szymczakiem

10-11-2015

W dniu 9 listopada 2015r. z inicjatywy Katedry Bezpieczeństwa Wewnętrznego Wydziału Inżynierii Bezpieczeństwa Cywilnego SGSP oraz działającego przy niej Naukowego Koła "Domena Bezpieczeństwa"  odbył się wykład otwarty na temat "Podwyższanie  gotowości obronnej w resorcie spraw wewnętrznych". Wykład wygłosił naczelnik Wydziału Spraw Obronnych Departamentu Ratownictwa i Ochrony Ludności MSW p. Dionizy SZYMCZAK. Oprócz członków koła "Domena Bezpieczeństwa" w wykładzie udział wzięli studenci obu wydziałów naszej Uczelni.