Studenci Bezpieczeństwa Wewnętrznego w Parlamencie RP

02-12-2015

Z inicjtywy studentów WIBC kierunku bezpieczeństwo wewnętrzne SGSP oraz prof. Anny Gołębiowskiej, studenci III roku bezpieczeństwa wewnętrznego 30 listopada br. mieli możliwość uczestnictwa w pilotażowym spotkaniu na warsztatach parlamentarnych w Parlamencie RP.

Podczas wizyty zostali zapoznani z podstawowymi aktami Konstytucji RP oraz ustawami określającymi zadania i funkcję Parlamentu RP, ponadto zostali oprowadzeni po gmachu Sejmu. Było to jedno z pierwszych spotkań z planowanego cyklu, za którego utworzeniem wnioskują sudenci zrzeszeni w  Kole Naukowym "Domena Bezpieczeństwa". Warsztaty będą szansą rozwoju dla studentów SGSP.