Studenci SGSP na szkoleniu w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych

23-11-2015

Z inicjatywy Katedry Bezpieczeństwa Wewnętrznego 20.11 br. członkowie Koła Naukowego "Domena Bezpieczeństwa" uczestniczyli w szkoleniu obronnym organizowanym przez Departament Ratownictwa i Ochrony Ludności MSW. Szkolenie, w którym uczestniczyli nasi studenci przeznaczone było dla pracowników resortu Spraw Wewnętrznych zajmujących się problematyką przygotowań obronnych.

Spotkanie to stworzyło możliwość dyskusji naszych studentów z pracownikami Ministerstwa Spraw Wewnętrznych oraz formacji nadzorowanych i podległych Ministrowi Spraw Wewnętrznych.

To kolejne przedsięwzięcie realizowane przez Wydział Inżynierii Bezpieczeństwa Cywilnego z Departamentem Ratownictwa i Ochrony Ludności MSW.