Student SGSP Przewodniczącym Forum Uczelni Technicznych

05-12-2016

Zjazd Sprawozdawczo-Wyborczy Forum Uczelni Technicznych odbył się 1- 4 grudnia 2016 r.  Gospodarzem zjazdu byłą Politechnika Rzeszowska. W wyniku wyborów nowym Przewodniczącym Forum Uczelni Technicznych został student Szkoły Głównej Służby Pożarniczej Dominik Duralski.  Swoją kadencję rozpocznie 1 stycznia 2017 r. Do tej pory żaden student SGSP nie pełnił tej funkcji.

Forum Uczelni Technicznych jest komisją branżową Parlamentu Studentów RP i zrzesza 28 uczelni technicznych w Polsce.

GRATULUJEMY!