Stypendium Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji dla studentki SGSP

20-12-2016

Joanna Kozioł, studentka Wydziału Inżynierii Bezpieczeństwa Pożarowego, otrzymała stypendium Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji za wybitne osiągnięcia.

Stypendium zostało wręczone przez Zastępcę Dyrektora Departamentu Porządku Publicznego MSWiA Andrzeja Sprychę.

Podczas uroczystości w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych i Administracji 20 grudnia 2016 r. obecni byli Komendant Główny PSP nadbryg. Leszek Suski, Rektor-Komendant Szkoły Głównej Służby Pożarniczej st. bryg. dr hab. inż. Paweł Kępka, prof. SGSP oraz Dziekan Wydziału  Inżynierii Bezpieczeństwa Pożarowego st. bryg. dr inż. Waldemar Jaskółowski.

Pani Joannie serdecznie gratulujemy!