Szkolenie Obronne w ULC

01-12-2016

29 listopada 2016 r. studenci z kół naukowych Wydziału Inżynierii Bezpieczeństwa Cywilnego: Domena bezpieczeństwa, Badania operacyjne w bezpieczeństwie, uczestniczyli w szkoleniu obronnym realizowanym przez Urząd Lotnictwa Cywilnego (ULC). Podczas szkolenia studenci mieli okazję zapoznać się w szczególności z zagrożeniami pozostającymi we właściwości ULC oraz postanowieniami ustawy o działaniach antyterrorystycznych a bezpieczeństwem lotnictwa cywilnego.

Przedsięwzięcie to pozwoliło również poznać studentom organizację szkoleń doskonalących pracowników administracji publicznej oraz praktyczną realizację przedsięwzięć związanych z przygotowaniami obronnymi państwa.