Uroczysta Zmiana Posterunku Honorowego przed Grobem Nieznanego Żołnierza

09-10-2017

Kompania Honorowa Szkoły Głównej Służby Pożarniczej 8 października 2017 r. brała udział w Uroczystej Zmianie Posterunku Honorowego przed Grobem Nieznanego Żołnierza. Tuż przed uroczystością lektor odczytał informację o naszej Uczelni - jej historii, tradycjach i misji, a także przybliżył historię Grobu Nieznanego Żołnierza.

Oficerem dokonującym zmiany wartowników na posterunku honorowym był mł. kpt. Piotr Pietrzyk. Z posterunku honorowego zeszli sekc. pchor. Kamil Kurek i sekc. pchor. Krystian Kot. Na posterunek honorowy weszli mł. ogn. pchor. Miłosz Zdęga oraz sekc. pchor. Jarosław Płotkowski.

Oprawę muzyczną uroczystości zapewnili muzycy z Orkiestry Reprezentacyjnej Wojska Polskiego.