Uroczystość wręczenia dyplomów ukończenia studiów

16-03-2017

Uroczyste rozdanie dyplomów absolwentom stacjonarnych i niestacjonarnych studiów I stopnia na Wydziale Inżynierii Bezpieczeństwa Cywilnego odbyło się 16 marca 2017 r. w świetlicy SGSP.

Podczas uroczystości głos zabrała Dziekan Wydziału Inżynierii Bezpieczeństwa Cywilnego mł. bryg. dr inż. Anna Prędecka, gratulując absolwentom ukończenia studiów wyższych. Zaapelowała jednocześnie, by utrwalali wspomnienia o szkole, jej wykładowcach i atmosferze.

Najlepszym absolwentem stacjonarnych studiów I stopnia na WIBC został  inż. Łukasz Zając, który oprócz dyplomu z wyróżnieniem otrzymał nagrodę finansową Rektora-Komendanta.

Rektor-Komendant za bardzo dobre wyniki w nauce nagrodą finansową i dyplomem wyróżnił również inż. Klaudię Jarzynkę, która dodatkowo otrzymała dyplom za bardzo dobra pracę dyplomową. Promotorem pracy był kpt. dr inż. Paweł Gromek także obecny na uroczystości.

Rektor-Komendant st. bryg. dr hab. inż. Paweł Kępka, prof. SGSP, gratulując osobom odbierającym dyplomy, życzył powodzenia w życiu zawodowym, odnalezienia własnej ścieżki rozwoju, jak rówznież zaprosił do kontynuowania nauki w SGSP na studiach II stopnia czy studiach podyplomowych.