Uroczysty apel z okazji Narodowego Święta Niepodległości

18-11-2016

Uroczysty apel z okazji Narodowego Święta Niepodległości odbył się 17 listopada 2016 roku w Komendzie Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Warszawie.

Podczas ceremonii akty nadania wyższych stopni służbowych wręczyli Jarosław Zieliński − Sekretarz Stanu w MSWiA oraz nadbryg. Leszek Suski − Komendant Główny PSP.

Awanse na stopień starszego brygadiera otrzymali m. in. funkcjonariusze Szkoły Głównej Służby Pożarniczej:

• bryg. dr hab. inż. Paweł Kępka − Rektor-Komendant Szkoły Głównej Służby Pożarniczej
  • bryg. dr inż. Waldemar Jaskółowski − Dziekan Wydziału Inżynierii Bezpieczeństwa Pożarowego
  • bryg. dr inż. Jarosław Zarzycki − Kierownik Zakładu Działań Gaśniczych
  • bryg. dr inż. Mirosław Sobolewski − Kierownik Zakładu Środków Gaśniczych
    i Neutralizujących

Zdjęcia: Jerzy Linder – Przegląd Pożarniczy.