V spotkanie koordynatorów KONSMUND

04-10-2016

30 września 2016 r. w Akademii Marynarki Wojennej im. Bohaterów Westerplatte w Gdyni odbyło się V spotkanie koordynatorów konsorcjum mundurowego KONSMUND.

Uczestnicy spotkania zostali powitani przez kmdr dr hab. Dariusza R. Bugajskiego, prof. AMW - Prorektora AMW ds. kształcenia.

Podczas V spotkania Koordynatorów Konsorcjum został omówiony przez przedstawicieli poszczególnych uczelni członkowskich:
- stopień realizacji Umowy Konsmund 2015 (koniec realizacji umowy 31 marca 2017 r.), wykonanie, ewentualne problemy z wykonaniem działań zapisanych w umowie.
- perspektywy pełnego wykonania planu dot. Umowy Konsmund 2016, trwającej do 31.08.2018 r.

Ponadto dla przybyłych gości z Akademii Policyjnej w Bratysławie i Wyższej Szkoły Oficerskiej Sił Powietrznych (Szkoła Orląt) w Dęblinie, lider projektu ppłk, dr inż. Andrzej Soboń (AON) omówił funkcjonowanie konsorcjum Konsmund, jego zadania i plany na najbliższe lata.
Ze strony SGSP w ww. spotkaniu brali udział przedstawiciele Zespołu ds. Erasmusa: Maria Ceglińska i Piotr Czarnecki.