VII Piknik „U Marszałka”

10-10-2016

Wydział Inżynierii Bezpieczeństwa Cywilnego razem z Wojskową Akademią Techniczną oraz Wydziałem Ruchu Drogowego Komendy Stołecznej Policji byli gośćmi na VII Pikniku „U Marszałka” organizowanym przez LXXVI Liceum Ogólnokształcące im. Marszałka Józefa Piłsudskiego.

W trakcie pikniku Wydział prezentował swoją ofertę edukacyjną uczniom liceum, którzy na stoisku WIBC mieli możliwość zapoznać się z wyposażeniem wydziałowych pracowni.

Uczniowie LXXVI LO mają możliwość uczyć się w kilku klasach mundurowych, których program nauczania wiąże się z pracą m. in. policji i straży pożarnej.