Warsztaty tematyczne: „Umiejętności interpersonalne w zarządzaniu zespołem”

14-12-2015

W dniach 7-9 grudnia 2015 r w Wydziale Szkoleń Specjalistycznych Grup Ratowniczych w Nowym Sączu odbyły się warsztaty tematyczne: „Umiejętności interpersonalne w zarządzaniu zespołem” adresowane do dowódców kompanii szkolnych, dowódców jednostek ratowniczo-gaśniczych, dowódców zmian i psychologów pracujących w szkołach Państwowej Straży Pożarnej.

Szkolenie miało na celu doskonalenie pracy kadry dowódczej w zakresie budowania zespołu oraz wykorzystania potencjału wynikającego z pracy zespołowej oraz wzmocnienie współpracy pomiędzy kadrą dowódcza i psychologami szkół.

Szkołę Główną Służby Pożarniczej reprezentowali: bryg. Kazimierz Czerniecki,
st. kpt. Tomasz Obuchowicz, mł. kpt. Piotr Pietrzyk, ogn. Daniel Chojnacki oraz p. Magdalena Poczęsna.