Wizyta delegacji z Białorusi

13-11-2014

Delegacja z Instytutu Szkolenia i Rozwoju Zawodowego Ministerstwa Sytuacji Nadzwyczajnych Republiki Białorusi przebywała 6.11.2014 r. w SGSP. Delegacja w składzie mjr Andrei Surykau - kierownik Katedry Zapobiegania Przyczynom Powstawania Pożarów, mjr Anatol Katsuba - starszy wykładowca w Katedrze Zapobiegania Przyczynom Powstawania Pożarów oraz  Maryia Shynkarenka – oficer ds. współpracy międzynarodowej. Wizyta strażaków z Białorusi była związana z uczestnictwem w VIII Międzynarodowej Konferencji "Bezpieczeństwo Pożarowe Obiektów Budowlanych" zorganizowanej przez SGSP, podczas której wygłosili referaty naukowe. Goście spotkali się z Rektorem-Komendantem nadbryg. Ryszardem Dąbrową, zapoznali się z działalnością uczelni oraz odwiedzili laboratoria i Jednostkę Ratowniczo-Gaśniczą SGSP.