Wizyta gości z Armenii

28-10-2014

W dniu 27.10.2014r. w Szkole Głównej Służby Pożarniczej gościł ​​Sergey Azaryan - szef Służby Ratowniczej Ministerstwa Sytuacji Nadzwyczajnych Republiki Armenii.

Gość przybył do SGSP wraz z zastępcą komendanta głównego PSP nadbryg. Piotrem Kwiatkowskim i dyrektorem Biura Współpracy Międzynarodowej bryg. Tomaszem Kołodziejczykiem. Delegacja spotkała się z rektorem-komendantem SGSP nadbryg. Ryszardem Dąbrową, prorektor​em​ ds. naukowo-dydaktycznych i studenckich bryg. Andrzejem Mizerskim oraz prodziekanem ​ IBP​ bryg. Wojciechem Jaroszem. Podczas wizyty gość zapoznał się z organizacją edukacji w SGSP oraz szeroką działalnością naszej uczelni. Delegacja odwiedziła również pracownie i laboratoria SGSP oraz Jednostkę Ratowniczo​-​Gaśniczą.