Wizyta gości z Państwowego Instytutu Bezpieczeństwa Pożarowego w Czerkasach

05-11-2015

W dniach 25.10.15 do 30.10.15 przebywali z wizytą w SGSP dwaj przedstawiciele Państwowego Instytutu Bezpieczeństwa Pożarowego w Czerkasach: doc. Sergii Tsvirkun – Kierownik Wydziału Prewencji Przeciwpożarowej oraz Andrii Snisarenko – prof. nadzwyczajny (Wydział pedagogiki i psychologii).

Oficjalne powitanie gości przez prof. Andrzeja Mizerskiego - Prorektora ds. Naukowo-Dydaktycznych i Studenckich SGSP i przedstawienie harmonogramu ich wizyty odbyło się w poniedziałek  – 26.11.15.

Podczas wizyty w SGSP, goście z Ukrainy  uczestniczyli w wykładach i zajęciach z zakresu ich zawodowego obszaru tematycznego. Brali udział w spotkaniach i dyskusjach  z wykładowcami obu Wydziałów: Bezpieczeństwa Pożarowego, Bezpieczeństwa Cywilnego oraz z Pracowni Psychologicznej.

Zapoznali się z zapleczem laboratoryjno – technicznym SGSP. Mieli również możliwość dokonania prezentacji swojego Instytutu oraz przybliżyć obszar tematyczny dziedzin zawodowych którymi zajmują się w Instytucie w Czerkasach.

Goście z Czerkas podczas ww. wizyty zwiedzili ponadto specjalistyczną /grupa poszukiwawczo-ratownicza/ Jednostkę Ratowniczo – Gaśniczą nr 15 oraz Centrum Naukowo – Produkcyjne w Józefowie pod Warszawą.