Wykład Romana Jaworskiego z zakresu zarządzania kryzysowego

20-11-2015
W dniu 17 listopada 2015r. z inicjatywy Katedry Bezpieczeństwa Wewnętrznego Wydziału Inżynierii Bezpieczeństwa Cywilnego SGSP oraz działającego przy niej Koła Naukowego "Domena Bezpieczeństwa"  odbył się wykład otwarty na temat "Zadania organizacja i struktury zarządzania kryzysowego w państwie. Zarządzanie kryzysowe w ministerstwie w sytuacji wprowadzenia stanów nadzwyczajnych."
Wykład wygłosił głównym specjalista Departamentu Ratownictwa i Ochrony Ludności MSW p. Roman Jaworski. Oprócz członków koła "Domena Bezpieczeństwa" w wykładzie udział wzięli studenci  naszej Uczelni.