Wyzwanie 22 Pushup Challenge

15-03-2017

Podchorążowie Szkoły Głównej Służby Pożarniczej wspierani przez oficerów podjęli wyzwanie Czerkaskiego Instytutu Bezpieczeństwa Pożarowego im. Bohaterów Czarnobyla. Po apelu porannym, 14 marca 2017 r., pod wodzą Rektora-Komendanta st. bryg. dr hab. inż. Pawła Kępki, prof. SGSP wykonali 22 pompki w ramach akcji 22 pushups challenge (wyzwanie 22 Pushup Challenge ma na celu wsparcie kampanii, która ma skupić uwagę na weteranach wojennych).

Do akcji nominujemy Wyższą Szkołę Oficerską Sił Powietrznych w Dęblinie, podejmujecie wyzwanie?