Zajęcia dla dzieci prowadzone przez koło naukowe Potrafię Szybko Pomóc

26-11-2014

Na zajęcia organizowane w ramach Koła Naukowego Potrafię Szybko Pomóc 21 listopada 2014 r. przyszły dzieci z Przedszkola Sióstr im. Jezus z warszawskich Bielan. Na zajęciach dzieci z pomocą naszych studentów wskazywały zagrożenia: w domu, przedszkolu, na drodze i na wakacjach. Następnie stworzyły bezpieczny projekt przejścia dla pieszych (min znaki, światła, odblaski itp.) oraz bezpieczna przestrzeń w domu podczas zabawy (wskazując na niebezpieczne przedmioty na rysunkach ).

Więcej informacji o kole na stronie:klik