Zajęcia KN Potrafię Szybko Pomóc

03-12-2014

Na zajęciach prowadzonych przez KN Potrafię Szybko Pomóc gościły dzieci ze szkół podstawowych z oddziałami integracyjnymi nr 211 i nr 223.

Podczas zajęć zorganizowanych 28.11.2014 r. dzieci poszerzały swoją wiedzę na temat zagrożeń w szkole, w domu, na wakacjach.

Odpowiadały na liczne pytanie dotyczące bezpieczeństwa. Projektowały bezpieczne przejście dla pieszych.

Więcej informacji o kole na stronie:klik

Zapraszamy chętne przedszkola i szkoły. Trwają już zapisy na rok 2015.

Kontakt:
st. kpt. dr Monika Tryboń