Zajęcia koła naukowego Potrafię Szybko Pomóc

31-10-2014

Na zajęcia organizowane w ramach Koła Naukowego Potrafię Szybko Pomóc 24 października 2014 r. przyszły dzieci z Przedszkola z Oddziałami Integracyjnymi Nr 288 w Warszawie.

Na zajęciach dzieci z pomocą naszych studentów wskazywały zagrożenia: w domu, przedszkolu, na drodze i na wakacjach.

Następnie stworzyły bezpieczny projekt przejścia dla pieszych (min znaki, światła, odblaski itp.) oraz bezpieczna przestrzeń w domu podczas zabawy (wskazując na niebezpieczne przedmioty na rysunkach ).