Zajęcia Koła Naukowego "Potrafię Szybko Pomóc"

09-11-2015

W zajciach Koła Naukowego "Potrafię Szybko Pomóc", które odbyły się 06.11.2015 r. wzięło udział ponad 20 dzieci w wieku przedszkolnym. Wspaniała atmosfera oraz pomysłowość naszych drogich gości jak zawsze pomagała w sprawnym i wesołym prowadzeniu zajęć. Dzieci rozwiązywały zadania z dziedziny bezpieczeństwa takie, jak odnajdywanie zagrożeń w różnych aspektach życia, rozwiązywały zagadki oraz wymyślały sposoby zapobiegania, ochrony przed wieloma nie do końca jasnymi zagrożeniami, jakie mogą je spotkać. Na końcu otrzymaliśmy od młodych specjalistów specjalną nagrodę. Zaśpiewali nam piosenkę o Straży Pożarnej.