Zajęcia Koła Naukowego Potrafię Szybko Pomóc

08-12-2014

Koło Naukowe Potrafię Szybko Pomóc 05.12.2014 gościło w Przedszkolu nr 364 "Pod Tęczą".
Prowadzono zajęcia dla trzech grup wiekowych 3-latków, 4-latków oraz 5-latków.
Na zajęciach dzieci z pomocą naszych studentów wskazywały zagrożenia: w domu, przedszkolu, na drodze i na wakacjach. Następnie stworzyły bezpieczny projekt przejścia dla pieszych (znaki, światła, odblaski itp.) oraz bezpieczna przestrzeń w domu podczas zabawy (wskazując na niebezpieczne przedmioty na rysunkach ).

Więcej informacji o kole na stronie:klik

Zapraszamy chętne przedszkola i szkoły. Trwają już zapisy na rok 2015.

Kontakt:
st. kpt. dr Monika Tryboń