"Zapaleni do pomocy" rozpoczynają działalność w SGSP

24-11-2016

Na Wydziale WIBP, dzięki zaangażowaniu studentów została powołana grupa wsparcia pod nazwą "Zapaleni do pomocy", której celem jest wspieranie potrzebujących poprzez organizację przedsięwzięć charytatywnych. Inicjatywa ma charakter otwarty.

Opiekunem grupy jest Dziekan WIBP – st. bryg. dr inż. Waldemar Jaskółowski.

W czwartek 24 listopada o godz. 19.00 w klubie Pracovnia Art Club przy ul.ks. Jerzego Popiełuszki 16 odbędzie koncert charytatywny, podczas którego zagrają trzy zespoły muzyczne (więcej o koncercie: https://web.facebook.com/events/1312422358809033/).

Całkowity dochód z koncertu zostanie przeznaczony na leczenie i rehabilitację ciężko poszkodowanego strażaka Mateusza Maluszkiewicza, który uległ wypadkowi (spadł z wysokości) podczas prowadzenia akcji ratowniczej.

Serdecznie zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w koncercie i jednocześnie wsparcie tego szlachetnego celu. Można także wspomóc leczenie i rehabilitację Mateusza, dokonując wpłaty na konto:

Dolnośląska Fundacja Rozwoju Ochrony Zdrowia

Nr konta: 45 1240 1994 1111 0000 2495 6839

Z dopiskiem: darowizna na cele ochrony zdrowia - "MATSTRAŻAK"

Grupa „Zapaleni do Pomocy” zaprasza również do udziału w akcji "Szlachetna Paczka", która odbędzie się wkrótce w SGSP.

Więcej informacji na temat działalności grupy wsparcia "Zapaleni do pomocy" można znaleźć na stronie: https://web.facebook.com/Grupa-wsparcia-Zapaleni-do-pomocy-932821753528327/. Zachęcamy do udziału w tym przedsięwzięciu poprzez wsparcie bezpośrednie lub pośrednie.