Zapraszamy do skorzystania z TORU PRZESZKÓD

23-03-2017

Samorząd Studencki zaprasza wszystkich zainteresowanych do skorzystania z toru przeszkód, który jest jednym z elementów rekrutacji do służby kandydackiej w SGSP. Tor będzie dostępny (dla wcześniej zgłoszonych) w sali gimnastycznej SGSP podczas DNIA OTWARTEGO:

DZIEŃ OTWARTY: 08.04.2017 r. (sobota) oraz dodatkowo dzień po 09.04.2017 r. (niedziela)

(zgłoszenia poprzez formularz umieszczony poniżej od 27.03, godz. 20:00:00 do 01.04 godz. 23:59:59, odpowiedzi zwrotne w dniu 02.04)

UWAGA!:

Kryterium decydującym o przyjęciu jest kolejność zgłoszeń także jeżeli będzie za dużo osób na sobotę będą oni kierowani na niedzielę do wyczerpania miejsc

W sobotę tor będzie udostępniany dla trzech grup 30-osobowych a w niedzielę trzech grup 50-osobowych w godz.:

- 9:00-11:00  |  11:00-13:00  |  13:00-15:00

Prosimy o stawienie się co najmniej 20 minut wcześniej.

Do każdego terminu zostaną podane inne formularze zgłoszeniowe.

Pod uwagę brane jest tylko pierwsze wysłane zgłoszenie na dany termin więc prosimy nie dublować swoich zgłoszeń.

ˇ FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY NA DNI 08-09.04.2017r. ˇ

Regulamin:

Każda osoba przed przystąpieniem do toru przeszkód musi posiadać i przedstawić przed wejściem:

- dowód ubezpieczenia NNW (najlepiej odpis z ubezpieczenia w szkole średniej),

- zaświadczenie lekarskie o tym, że jest zdolna do korzystania z toru przeszkód (wypełnione przez lekarza rodzinnego/sportowego).

UWAGA!!

Honorujemy jedynie zaświadczenia lekarskie wystawione nie wcześniej niż na 30 dni przed dniem udziału w torze przeszkód!!!

ˇ WZÓR ZAŚWIADCZENIA LEKARSKIEGOˇ

Osoba bez tych dokumentów nie zostanie dopuszczona do korzystania z toru!!!

Każda osoba zakwalifikowana musi mieć ze sobą strój i obuwie sportowe.

Wszystkie PYTANIA prosimy kierować na adres e-mail: kobietynatory@gmail.com

Najczęściej zadawane pytania odnośnie toru przeszkód:

1. Czy mężczyźni mogą skorzystać z toru przeszkód?

Odp.: Tak

2. W jakiej formie wysłać zgłoszenie?

Odp.: Zgłosić należy się przez podany formularz na dany dzień.

3. Kiedy można spodziewać się potwierdzenia?

Odp.: Potwierdzenie zostanie wysłane do terminu podanego w ogłoszeniu.

4. Od jakiego lekarza należy mieć zaświadczenie?

Odp.: Zaświadczenie należy uzyskać od swojego lekarza rodzinnego.

5. Jak ma wyglądać ubezpieczenie?

Odp.: Wystarczy odpis z ubezpieczenia jakie posiada się w swojej szkole.

Ze względu na bardzo dużą ilość chętnych nie jesteśmy w stanie udostępnić toru przeszkód dla każdego. Korzystają z toru wyłącznie osoby, które otrzymają mailowo informację zwrotną o zakwalifikowaniu się na dany termin.

Staramy się odpowiadać na wszystkie zgłoszenia (pozytywnie bądź negatywnie).

Jeśli wiadomości nie otrzymasz – nie przyjeżdżaj!

Z pozdrowieniami,

Samorząd Studencki SGSP