52. Varsoviada – Igrzyska Studentów Pierwszego Roku

02-12-2015
Autor: Franciszek Goliński

Po raz 52. Akademicki Związek Sportowy Warszawa zorganizował VARSOVIADĘ – Igrzyska Studentów Pierwszego Roku. Zawody odbyły się w dniach 10-11 listopada na obiektach Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Impreza była kierowana do studentów pierwszego roku, a można wziąć w niej udział jeden raz w życiu.

Na zawodach nie mogło zabraknąć także naszej reprezentacji. Konkurencja pływanie rozgrywana była w czwartek (11.11.2015 r.)

Reprezentanci szkoły zajmowali nastepujące miejsca:

• 50m stylem dowolnym

2 m. Mielczarek Filip

13 m. Sałek Sylwia

18 m. Terzyk Konrad

28 m. Kurek Mateusz

31 m. Łabus Maciej

35 mi. Smarul Maciej

39 m. Pietrasiak Mateusz

44 m. Październik Michał

• 50 m stylem klasycznym

4 m. Sałek Natalia

10 m. Łabus Maciej

13 m. Pietrasiak Mateusz

15 m. Październik Michał

• 50 m stylem grzbietowym

8 miejsce Kurek Mateusz

9 miejsce Terzyk Konrad

• 50 m stylem motylkowym

4 m. Mielczarek Filip

14 m. Smarul Maciej

W biegu sztafetowym nasza reprezentacja w składzie Terzyk Konrad, Łabus Maciej, Kurek Mateusz, Mielczarek Filip zajęła miejscu tuż za podium.

Gratulujemy wszytskim zawodnikom bardzo dobrych startów.

Życzymy jak najwięcej sukcesów w kolejnych zawodach.