Biegusie na Biegu WOŚP

12-01-2016
Autor: pchor. Piotr Jurzyk

Piłkarze brązowymi medalistami Akademickich Mistrzostwach Warszawy i Mazowsza !!!

12-01-2016
Autor: Grzegorz Cisek
W dniu 10 stycznia rozegrany został finałowy turniej Akademickich Mistrzostw Warszawy i Mazowsza w futsalu. Brązowy medal w powyższych zawodach wywalczyli piłkarze Szkoły Głównej Służby Pożarniczej...

Mistrzostwo Polski MSW w Pływaniu Odzyskane

02-12-2015
Autor: mł. bryg. Piotr Wawrzynkieiwcz
W dniu 28 listopada 2015 roku na pływalni Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie zostały rozegrane Otwarte Mistrzostwa Polski MSW i Państwowej Straży Pożarnej w pływaniu. W zawodach wzięło udział 151 zawodników reprezentujących 33 jednostek Policji, Straży Granicznej, BOR-u, w tym 18 jednostek Państwowej Straży Pożarnej.

52. Varsoviada – Igrzyska Studentów Pierwszego Roku

02-12-2015
Autor: Franciszek Goliński
Po raz 52. Akademicki Związek Sportowy Warszawa zorganizował VARSOVIADĘ – Igrzyska Studentów Pierwszego Roku. Zawody odbyły się w dniach 10-11 listopada na obiektach Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Impreza była kierowana do studentów pierwszego roku, a można wziąć w niej udział jeden raz w życiu.

Pucharu Polski Strażaków PSP w Biegach

16-05-2015

SGSP na Orlen Warsaw Marathon

28-04-2015

XII Wiosenny Bieg Przełajowy Służb Mundurowych

28-04-2015
Autor: pchor. Grzegorz Michalak

Udany początek Pucharu Polski Strażaków PSP w biegach.

21-04-2015

Bieg na Szczyt 2015