GP Żoliborza

25-04-2014
Autor: pchor. Dawid Nowak

V miejsce sekcji LA w AMWiM w biegach przełajowych.

01-04-2014
Autor: pchor. Piotr Jurzyk

Finał Akademickich Mistrzostw Polski w futsalu

25-02-2014
W dniach 14 - 16 luty w Warszawie rozegrany został finał Akademickich Mistrzostw Polski w futsalu. Z województwa mazowieckiego do finału zakwalifikowały się drużyny Uniwersytetu Warszawskiego i Szkoły Głównej Służby Pożarniczej.

Piłkarze w finale Akademickich Mistrzostw Polski !!!

31-01-2014
W dniach 28 - 30 stycznia halach Uniwersytetu Warszawskiego rozegrany został półfinał Akademickich Mistrzostw Polski w futsalu.

Brązowy medal piłkarzy w Akademickich Mistrzostwach Warszawy i Mazowsza !!!

24-01-2014
W dniu 19 stycznia w hali sportowej Wojskowej Akademii Technicznej rozegrany został turniej finałowy Akademickich Mistrzostw Warszawy i Mazowsza w futsalu. Brązowy medal w powyższych zawodach wywalczyli piłkarze Szkoły Głównej Służby Pożarniczej.

Podchorążowie Szkoły Głównej Służby Pożarniczej Wicemistrzami Polski w Halowej Piłce Nożnej !!!

19-12-2013
W dniach 10-13 grudnia w Mrzeżynie i Dźwirzynie rozegrane zostały XIX Mistrzostwa Polski Strażaków w Halowej Piłce Nożnej

SGSP najlepsza wśród szkół pożarniczych

02-12-2013