XII Wiosenny Bieg Przełajowy Służb Mundurowych

28-04-2015
Autor: pchor. Grzegorz Michalak

W środę, 22.02.2015 r. w Szkole Policji w Katowicach odbył się XII Wiosenny Bieg Przełajowy Służb Mundurowych. W stolicy Górnego Śląska naszą Szkołę reprezentowało dwóch podchorążych I kompanii: Kamil Kępka i Grzegorz Michalak. Po pokananiu liczącej 10 km trasy poprowadzonej przez teren Szkoły i przyległe lasy, osiągnieli następujące wyniki:

• Kamil Kępka: 8 m-sce OPEN, czas 36:57,90,
  • Grzegorz Michalak: 17 m-sce OPEN, 39:46:55.

Był to pierwszy start reprezentantów SGSP w tej imprezie. W zawodach wzieło udział 190 zawodników.