SEMINARIUM NAUKOWE W SGSP

03-06-2016

W Szkole Głównej Służby Pożarniczej w Warszawie 31 maja 2016 r. Kierownik Katedry Społecznych i Humanistycznych Aspektów Bezpieczeństwa Wydziału Inżynierii Bezpieczeństwa Cywilnego mł.. bryg. dr Izabella Grabowska-Lepczak otworzyła seminarium naukowe pt. "Międzynarodowe uwarunkowania organizacji ratownictwa wodnego", przygotowane przez st. sekc. dr Oksanę Galarowicz, na którym prelegentami byli dr Jerzy Telak, dr Ewa Zieliński (Collegium Medicum Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Bydgoszczy) i Bernard Motylewski (Dyrektor Pływalni w Rawie Mazowieckiej, Prezes WOPR w Skierniewicach). W seminarium udział wzięli m. in.: kpt. dr Paweł Gromek, st. kpt. dr Barbara Szykuła-Piec, kpt. dr Monika Wojakowska, st. kpt. mgr inż. Grzegorz Cisek, studenci WIBC.