Relacja z praktyk w Estonii (Erasmus+)

03-11-2015
Autor: A. Wesołowski
Ani przez chwilę nie zastanawiałem się, czy warto wyjechać na staż w ramach programu Erasmus Plus. I kiedy dowiedziałem się, że najprawdopodobniej udam się do Estonii, przyjąłem to z satysfakcją i zadowoleniem...

Relacja z praktyk w Irlandii (Erasmus+)

03-11-2015
Autor: K. Krakowski
W czasie wakacji, w okresie 15.06 – 30.09. 2015, przebywałem w Dublinie w Irlandii, realizując staż w biurze projektowym Maurice Johnson & Partners (mjp.ie), zajmującym się inżynierią bezpieczeństwa pożarowego i consultingiem pożarowym. Ów staż, realizowałem w ramach programu Erasmus+.

STUDENCI CYWILNI REKRUTACJA ROZPOCZĘTA

08-10-2015
Autor: J.B.
- wyjazdy zagraniczne na studia semestralne (semestr letni 2016), - praktyki zawodowe (2 miesięczne) w ramach Programu Erasmus+,

Relacja z pobytu w uczelni w Irlandii Północnej

19-08-2015
Autor: P. Smyczek
W dniach 19.01.2015 r. – 31.05.2015 r. przebywałam w Ulster University w Jordanstown, w Irlandii Północnej , studiując na kierunku Fire Safety Engineering. Realizowany przeze mnie program studiów był na poziomie inżynierskim, jak i magisterskim. Pobyt ten przebiegał w ramach programu wymiany studentów ERASMUS+.

Relacja ze studiów odbytych za granicą w ramach programu Erasmus+

19-08-2015
Autor: P. Chojnowska
Mobilność w ramach programu Erasmus + dotyczyła wyjazdu na uczelnię Instituto Superior de Educação e Ciências (ISEC) w Lizbonie w Portugalii od 26.02.2015 do 2.07.2015 roku w trakcie drugiego semestru (letniego) pierwszego roku studiów magisterskich na Wydziale Inżynierii Bezpieczeństwa Pożarowego Szkoły Głównej Służby Pożarniczej w Warszawie.

Relacja z pobytu w Fachhochschule Koeln w ramach programu Erasmus+

06-08-2015
Autor: M.Hapnik
Zachęcamy do przeczytania sprawozdania z wyjazdu na studia w semestrze letnim 2014/2015, co umożliwił program Erasmus+

Powrót ze studiów w ramach programu Erasmus+

04-08-2015
Autor: A. Osenkowska
Kliknij i przeczytaj sprawozdanie z wyjazdu w ramach programu Erasmus+ do uczelni w Ostrawie!

Wizyta w Rumunii w ramach programu Erasmus+

17-06-2015
Autor: J.B.
W dniach 02-05 czerwca 2015r. kpt. mgr inż. Jakub Binio odbył wizytę na Wydziale Oficerów Pożarnictwa w Akademii Policyjnej im. Aleksandra Jana Cuza w Rumunii. Wyjazd możliwy był dzięki realizacji programu Erasmus+ w SGSP dla pracowników administracyjnych (w celu wzięcia udziału w szkoleniu).

REKRUTACJA PRACOWNIKÓW OTWARTA

08-06-2015
Autor: J.B.
Rekrutacja na wyjazdy zagraniczne dla PRACOWNIKÓW