Spotkanie Klubu Erasmusa

04-12-2013
W dniu 4 grudnia 2013 roku odbyło się pierwsze spotkanie zorganizowane przez Klub Erasmusa - zrzeszenie wspierające studentów z zagranicy, odbywających część studiów w Szkole Głownej Służby Pożarniczej.

Wizyta w Akademii Nauk o Bezpieczeństwie w Tallinie

29-11-2013
Autor: M. Ceglińska, S. Ptak
W dniach 18 – 22 listopada 2013 roku p. Maria Ceglińska oraz p. Szymon Ptak uczestniczyli w Erasmus Teaching/Staff Week w Akademii Nauk o Bezpieczeństwie (Sisekaitseakadeemia - EASS) w Tallinie.

Spotkanie założycielskie Klubu Erasmusa

15-10-2013
W dniu 15 października 2013 roku odbyło się spotkanie założycielskie Klubu Erasmusa - organizacji studenckiej, której celem jest wsparcie studentów przyjeżdżających do SGSP w ramach programu Erasmus.

Nowa strona ERASMUSa w SGSP

01-09-2013
Autor: Szymon Ptak
Nowa strona dot. programu Erasmus w SGSP już dostępna!!! Zachęcamy do zapoznania się z prezentowanymi treściami i do udziału w programie ERASMUS!

Kurs intensywny LotSec2013

01-07-2013
Autor: Szymon Ptak
Pierwszego lipca br. rozpoczął się kurs intensywny LotSec 2013, organizowany we współpracy z Akademią Obrony Narodowej. SGSP reprezentuje dr. Anna Szajewska oraz dwie studentki: p. Patrycja Chojnowska oraz p. Milena Markowiak.

Mobilność nauczycieli - Sylwia Krawczyńska

22-06-2013
W dniach od 13 do 21 czerwca 2013 roku mgr Sylwia Krawczyńska z Zakładu Matematyki Katedry Nauk Ścisłych WIBP uczestniczyła w wyjeździe "Erasmusowym" do Instituto Superior de Educação e Ciências (ISEC) w Lizbonie w Portugalii.

Mobilność pracowników - Maria Ceglińska, Norbert Tuśnio

09-06-2013
Autor: Maria Ceglińska, Norbert Tuśnio
W dniach od 2 do 8 czerwca 2013 r. mgr Maria Ceglińska z Działu Współpracy z Zagranicą oraz st. kpt. dr inż. Norbert Tuśnio z Zakładu Badania Przyczyn Pożarów (Katedra Podstaw Rozwoju i Gaszenia Pożarów) uczestniczyli w wyjeździe "Erasmusowym" do Universidade Lusófona de Humanidades e Tecnologias (Lusophone University of Humanities and...

Mobilność nauczycieli - Agata Walczak, Monika Blukacz

13-05-2013
Autor: Monika Blukacz, Agata Walczak
W terminie 04-12.05.2013 r. mł. kpt. mgr inż. Agata Walczak i mł. kpt. mgr inż. Monika Blukacz przebywały w Vilnius Gediminas Technical University (Litwa), w ramach mobilności nauczycieli akademickich (program ERASMUS)

Mobilność nauczycieli - Paweł Gromek

22-02-2013
W terminie 17-22.02.2013 r. mł. kpt. mgr inż. Paweł Gromek przebywał w Uniwersytecie Michała Römera w Wilnie (Litwa), w ramach mobilności nauczycieli akademickich (program ERASMUS).
Archiwum wiadomości