Wygrana w konkursie Project Master 2017

Kapituła Konkursu Project Master 2017 w dniu 7 listopada 2017 r. po długich naradach ogłosiła zwycięzców XII edycji konkursu na najlepszą pracę magisterską, podyplomową oraz doktorską w dziedzinie zarządzania projektami. Jest nam niezmiernie miło, iż w kategorii najlepsza praca podyplomowa zwyciężyła Pani Paula Jeżak-Gorczyca ze Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, z pracą pt.: "Koncepcja systemu zarządzania projektami w Szkole Głównej Służby Pożarniczej", której promotorem był  Pan dr hab. Paweł Wyrozębski.
Konkurs Project Master organizowany jest przez International Project Management Association Polska (IPMA Polska) we współpracy z Wydziałem Zarządzania i Ekonomiki Usług Uniwersytetu Szczecińskiego.
International Project Management Association Polska (IPMA Polska) jest częścią międzynarodowej organizacji non-profit - International Project Management Association®, zrzeszającej i certyfikującej Project Managerów.
Rektor-Komendant nadbryg. dr hab. inż. Paweł Kępka, prof. SGSP składa serdeczne gratulacje i życzy dalszych sukcesów.