Rekrutacja na studia i praktyki otwarta!

15-10-2017

Rekrutacja studentów cywilnych na wyjazdy zagraniczne w ramach Programu
na:

• studia semestralne (semestr letni 2017/18),
  • praktyki zawodowe (dwumiesięczne) w 2018 r.

Zgłoszenia przyjmujemy w nieprzekraczalnym terminie do 10.11.2017 r. (piątek) włącznie.
ROZMOWY KWALIFIKACYJNE W OKRESIE 20-30.11.2017 r. (szczegóły podamy w późniejszym terminie).

Warunki uczestnictwa studentów Szkoły Głównej Służby Pożarniczej w programie ERASMUS+ znajdują się tutaj:

Formularz zgłoszeniowy znajduje się poniżej.

Uwaga:
należy wypełnić w formularzu zgłoszeniowym opcję:
1) student na praktyki (SMP),
2) absolwent na praktyki (SMP) - jeżeli planuje wyjechać po zakończeniu studiów
(ale powrót nie później niż do końca września),
3) student na wyjazd semestralny (SMS).
4) student na studia (SMS) i (SMP) jeżeli student jest zainteresowany odbyciem najpierw studiów semestralnych w semestrze letnim a następnie praktyk.