Uroczysta Zmiana Posterunku Honorowego

W niedzielne południe 4 lutego odbyła się Uroczysta Zmiana Posterunku Honorowego przed Grobem Nieznanego Żołnierza w Warszawie. Uroczystej Zmiany dokonała Kompania Honorowa Szkoły Głównej Służby Pożarniczej. Po przybyciu na Plac Piłsudskiego i przygotowaniu do uroczystości lektor odczytał informację o naszej Uczelni – jej historii, tradycjach i misji, a także przybliżył historiografię Grobu Nieznanego Żołnierza.

Oficerem dokonującym zmiany wartowników był mł. kpt. Piotr Prosowicz. Z posterunku honorowego zeszli pchor. Kamil Buryło i pchor. Hubert Ciszewski. Po chwili na posterunku stanęli pchor. Kacper Cabała oraz pchor. Bartosz Gościński.

Uroczystości towarzyszyła oprawa muzyczna zapewniona przez Orkiestrę Reprezentacyjną Wojska Polskiego.