Uwaga konkurs! Do wygrania sprzęt multimedialny

19-01-2017
Autor: S. Ptak

Jesteś studentem? Masz kreatywny umysł i duszę artysty? Świętuj z nami 30-lecie programu Erasmus i zaprojektuj plakat, który będzie promował nasz jubileusz na Twojej uczelni i w trakcie organizowanych przez nas wydarzeń.

Aby wziąć udział w konkursie należy wysłać swoje zgłoszenie na adres: he@erasmusplus.org.pl do 28 lutego 2017 roku.

Do wygrania cenny sprzęt multimedialny!

Przed wysłaniem zgłoszenia nie zapomnij zapoznać się z regulaminem konkursu.

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi na początku kwietnia.

Informacje o konkursie: