ZBIÓRKA KRWI W SGSP - AKCJA „SPOKREWNIENI SŁUŻBĄ”

W ramach akcji MSWiA i MON „SpoKREWnieni służbą”, 13 marca (wtorek) 2018 r. w Szkole Głównej Służby Pożarniczej odbędzie się zbiórka krwi. Akcja potrwa w godzinach 9:00-14:00, ostatnia rejestracja jest możliwa do godziny 13:30.

Podczas II edycji akcji „SpoKREWnieni służbą” funkcjonariusze, żołnierze i osoby cywilne, w hołdzie Żołnierzom Wyklętym, oddają krew chorym i ofiarom wypadków. Podchorążowie Szkoły Głównej Służby Pożarniczej w Międzynarodowym Dniu Pamięci Żołnierzy Wyklętych wzięli udział w uroczystej inauguracji akcji.

Zbiórka poboru krwi w SGSP organizowana jest przy współpracy z Klubem Honorowego Dawcy Krwi przy SGSP.

Serdecznie zapraszamy do włączenia się w szlachetną akcję honorowego krwiodawstwa!