Konsultacje dydaktyków WIBC

Nazwisko imięStopień służbowy tytuł naukowyDni i godziny konsultacjiTelefon wewnętrznyMail
Adamiec Martamgr inż.Urlop742  madamiec@sgsp.edu.pl
Berny Jandr inż.Wtorek po zajęciach lub w terminie ustalonym ze studentem733 
Bralewski Adriankpt. mgr inż.Poniedziałek 09:30-11:00614  abralewski@sgsp.edu.pl
Cisek Marcinmł. bryg. mgr inż.Środa 11:00-12:00625  mcisek@sgsp.edu.pl
Dworecki Stanisławprof. dr hab. inż.Poniedziałek 12:00-14:00 Piątek 12:00-14:00773  sdworecki@sgsp.edu.pl
Frankowska EwadrCzwartek 13:45-15:30636 
Gawroński Wiktormł. bryg. mgr inż. Środa 10:00-11:30 Piątek 09:30-11:30394  wgawronski@sgsp.edu.pl
Gikiewicz Magdalenadr inż.Środa 09:00-11:00374  mgikiewicz@sgsp.edu.pl
Gołębiowska Annadr hab.,prof.SGSPUrlop  
Grabowska-Lepczak Izabellamł. bryg. dr Poniedziałek 10:00-12:00751igrabowska@sgsp.edu.pl
Gromek Pawełkpt. dr inż.Wtorek 10:00-12:00395  pgromek@sgsp.edu.pl
Jakubczak Weronikadr hab.,prof.SGSPŚroda 13:30-15:30   wjakubczak@sgsp.edu.pl
Jaworowska Mirosławadr hab.,prof.SGSPŚroda 13:00-14:00  
Kęsoń Tadeuszdr inż.Wtorek po zajęciach lub w terminie ustalonym ze studentem614 
Kociołek-Pęksa AnnadrWtorek 15:20-16:20796  apeksa@sgsp.edu.pl
Kułakowska Anetast. kpt. drCzwartek 11:00-12:00636  akulakowska@sgsp.edu.pl
Kuskowska Karolinamgr inż.Wtorek 09:00-11:00641  kkuskowska@sgsp.edu.pl
Kwiatkowski Marekst. kpt. mgr inż..Wtorek 12:00-13:00382  mkwiatkowski@sgsp.edu.pl
Loranty DariuszmgrCo dwa tygodnie  w poniedziałki - godzinę po zajęciach  
Majkowska Anetadr hab.,prof.SGSPPoniedziałek co dwa tygodnie 15:30-16:30533  amajkowska@sgsp.edu.pl
Piec Robertbryg.dr inż.Środa 10:00-11:30363  rpiec@sgsp.edu.pl
Prędecka Annamł. bryg. dr inż.Środa 12:00-13:00
Czwartek 09:00-10:30
601apredecka@sgsp.edu.pl
Rakowska Joannabryg. dr inż.Czwartek 10:00-11:30641  jrakowska@sgsp.edu.pl
Smolarkiewicz Marcindr hab.,prof.SGSPŚroda 12:00-13:30349  mmsmolarkiewicz@sgsp.edu.pl
Sobolewski Grzegorzprof. dr hab. inż.Wtorek 12:00-14:00614  gsobolewski@sgsp.edu.pl
Sowa Michałmł. kpt. mgr inż.Wtorek 12:00-13:30 Środa 10:00-11:30355  msowa@sgsp.edu.pl
Stępak Józefdr hab.,prof.SGSPŚroda 11:00-12:00614  jstepak@sgsp.edu.pl
Szykuła-Piec Barbarast. kpt.drWtorek 10:00-12:00742  bpiec@sgsp.edu.pl
Telak Oksanasekc. drUrlop374  otelak@sgsp.edu.pl
Terlikowski Tadeuszdr inż.Środa 12:00-14:00 Czwartek 13:00-15:00739  tterlikowski@sgsp.edu.pl
Tryboń Monikamł. bryg. drPoniedziałek 11:00-12:00 Środa 10:00-12:00382  mtrybon@sgsp.edu.pl
Tyrańska-Wizner Karolinamgr inż.Środa 10:00-11:30 Piątek 09:30-11:30394  ktyranska@sgsp.edu.pl
Waloszczyk Konradprof.dr hab.piątek 10:00-12:00742  kwaloszczyk@sgsp.edu.pl
Węgrzyn Magdalenamgr inż.Poniedziałek 12:00-13:00742  mwegrzyn@sgsp.edu.pl
Wiśniewski Bernardprof. dr hab. inż.Wtorek 12:00-13:45739 
Włodarski Andrzejdr hab. inż.,prof.SGSPPoniedziałek 09:00-10:00773  awlodarski@sgsp.edu.pl
Wojakowska Monikakpt. dr Wtorek 10:00-12:00 Piątek 10:00-12:00533  mwojakowska@sgsp.edu.pl
Wolanin Jerzyprof. dr hab.Poniedziałek 13:00-15:00543  jwolanin@sgsp.edu.pl
Wróbel Rafałmł. ogn. dr inż.Poniedziałek 08:30-10:30501  rwrobel@sgsp.edu.pl
Zwęgliński Tomaszmł. bryg. dr inż.Poniedziałek 12:00-14:00 Piątek 12:00-14:00674  tzweglinski@sgsp.edu.pl