Szkolenie biblioteczne 2016/2017

12-10-2016

Szkolenie biblioteczne jest obowiązkowe dla wszystkich studentów I roku studiów licencjackich i inżynierskich.

Data rozpoczęcia: 17.10.2016

Data zakończenia: 18.11.2016

Szkolenie dostępne jest pod adresem:

Studenci, którzy w poprzednich latach zaliczyli szkolenie biblioteczne proszeni są o zgłaszanie się do Biblioteki ze starym i nowym indeksem w celu przepisania zaliczenia.

W przypadku braku loginu i hasła proszę o kontakt z Panem Mariuszem Pulkowskim mpulkowski@sgsp.edu.pl