• PL
  • EN
  • EN

Sekcja Ratownictwa Medycznego

Opiekunowie sekcji: st. kpt. mgr inż. Karina Jarosławska-Kolman
                                 mł. bryg. mgr Jolanta Michalska
tel.: 22 56 17 629
e-mail: karina.kolman@onet.pl
e-mail: jmichalska@sgsp.edu.pl
obiekt 01, parter, pokój 118
Przewodnicząca sekcji: Klaudia Pawlaczyk
e-mail: klaudynka420@wp.pl

Koło Naukowe "Potrafię Szybko Pomóc"
Opiekun koła: st. kpt. dr Monika Tryboń
tel.: 22 56 17 382
e-mail: mtrybon@sgsp.edu.pl
obiekt F, pokój 308

Koło Naukowe "Wyjście Awaryjne"
Opiekun koła: prof. dr hab. Jerzy Wolanin
tel.: 22 56 17 777
e-mail: jerzy.wolanin@sgsp.edu.pl
obiekt 02, pokój 324

Koło Naukowe "Kuźnia Bezpieczeństwa"
Opiekun koła: bryg. mgr inż. Robert Piec
tel. 22 56 17 355
e-mail: rpiec@sgsp.edu.pl
obiekt 02, pokój 309

Sekcja Ratownictwa Wysokościowego
Opiekun sekcji: st. bryg. mgr inż. Marian Sochacki
tel. 22 56 17 577
e-mail: msochacki@sgsp.edu.pl
obiekt 01, pokój 118
Przewodniczący sekcji: Kamil Zaborniak
e-mail: kzaborniak7@wp.pl

Koło Naukowe Ratownictwa Chemicznego
Opiekun koła: mł. bryg. dr inż. Zdzisław Salamonowicz
                       kpt. mgr inż. Rafał Matuszkiewicz
tel. 22 56 17 546 lub 22 56 17 990
e-mail: zsalamonowicz@sgsp.edu.pl
e-mail: rmatuszkiewicz@sgsp.edu.pl
Przewodniczący koła: Adrian Kutaj
e-mail: adrian.kutaj93@gmail.com

Koło Naukowe "Inżynierów Bezpieczeństwa"
Opiekun koła: kpt. dr inż. Paweł Gromek
tel. 22 56 17 625
e-mail: pgromek@sgsp.edu.pl
Przewodnicząca koła: Joanna Kozioł
e-mail koła: knib.sgsp@gmail.com

Koło Naukowe "Domena Bezpieczeństwa"
Opiekun koła: mł. kpt. mgr inż. Adrian Bralewski
e-mail: adrianbralewski@gmail.com
Przewodnicząca koła: Zuzanna Derenda
e-mail: zuzanna.derenda@gmail.com

Koło Naukowe "Działań Gaśniczych"
Opiekun koła: st. kpt. mgr inż. Marcin Łapicz
tel. 22 56 17 587
e-mail: mlapicz@sgsp.edu.pl
Przewodniczący koła: pchor. Jarosław Jędrzejas
e-mail: jaroslaw.jedrzejas@gmail.com

Koło Naukowe "Badania operacyjne w bezpieczeństwie"
Opiekun koła: dr inż. Magdalena Gikiewicz
tel. 22 56 17 625
e-mail: magdalena.gikiewicz@gmail.com
Przewodnicząca koła: Iwona Gadomska
e-mail: iwona_gadomska@o2.pl

Sekcja Ratownictwa Wodno-Nurkowego
Opiekun sekcji: bryg. mgr inż. Grzegorz Orankiewicz
tel. 22 56 17 765
e-mail: grzesmilan@gmail.com
Przewodniczący sekcji: podchor. Krzysztof Pietrzyk
e-mail: pietrzykkrzysztofpsp@gmail.com

 

Koło Naukowe "Ujęte w kadrze, czyli bezpieczny punkt widzenia"
Opiekunowie koła:
mł. bryg. dr inż. Izabella Grabowska-Lepczak
tel. 22 56 17 751
e-mail: igrabowska@sgsp.edu.pl
st. kpt. dr Barbara Szykuła-Piec
tel. 22 56 17 742
e-mail: bpiec@sgsp.edu.pl
Przewodnicząca koła: Mariola Główka
e-mail: mariolka.glowka@gmail.com

Koło Naukowe Nowoczesnych Technologii
Opiekun koła: mł. bryg. dr inż. Norbert Tuśnio
tel. 22 56 17 597
e-mail: ntusnio@gmail.com
Przewodnicząca koła: pchor. Michał Gorczyński
e-mail: m.gorczynski94@gmail.com

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej polityce prywatności.