• PL
  • EN
  • EN

Do zadań Działu Finansowo-Księgowego należy w szczególności:

1)       planowanie, sprawozdawczość, analizy wykonania budżetu;

2)       ewidencjonowanie i rozliczanie inwestycji;

3)       księgowanie faktur zakupu;

4)       ewidencja księgowa środków trwałych, amortyzacja, umorzenia;

5)       rozliczanie inwentaryzacji środków trwałych;

6)       rozliczanie kasacji sprzętu;

7)       ewidencja darowizn;

8)       ewidencja szkód;

9)       ewidencja wynagrodzeń oraz świadczeń pracowniczych;

10)    obsługa kredytów;

11)    rejestracja umów, rejestracja raportów;

12)    ewidencja funduszy specjalnych (ZFŚW, FPMSC i pozostałych);

13)    kontrola pod względem ekonomiczno-finansowym kalkulacji sporządzanych przez inne komórki;

14)    rozliczanie dotacji przeznaczonej na finansowanie działalności statutowej oraz prowadzenie ewidencji księgowej w tym zakresie;

15)    prowadzenie rozrachunków z pracownikami (w szczególności: czynsze, telefony, rozliczanie umów za prowadzenie płatnych zajęć);

16)    rejestr zakupu i sprzedaży - ewidencja faktur, księgowanie oraz kontrola pod względem formalno-rachunkowym dokumentów zakupu oraz prawidłowości klasyfikacji wydatku;

17)    naliczanie, kontrola stawek VAT, zwolnienia z VAT;

18)    sporządzanie deklaracji Vat-7 i Vat-UE;

19)    sporządzanie pliku JPK;

20)    księgowanie wyciągów bankowych, raportów kasowych;

21)    ewidencjonowanie i kontrola rozliczeń wpłat studentów (w szczególności: czesne, egzaminy, współpraca z dziekanatami, windykacja należności);

22)    ewidencja wydatków strukturalnych, sporządzanie sprawozdania Rb-WS;

23)    rozliczanie dotacji budżetowej;

24)    sporządzanie sprawozdania z realizacji budżetu;

25)    obsługa kasy, obsługa bankowa, realizacja przelewów;

26)    rozliczanie delegacji;

27)    ewidencja i rozliczanie wadiów oraz zabezpieczenia należytego wykonywania umów;

28)    składanie zapotrzebowania na środki finansowe do jednostek nadrzędnych;

29)    rozliczanie środków pozyskiwanych z funduszy zewnętrznych

 

 

 

Skład osobowy:

Beata Ciesielska – z-ca kwestora, bciesielska@sgsp.edu.pl, tel. 22 56 17 672

Iwona Hermanowicz – główny specjalista, ihermanowicz@sgsp.edu.pl, tel. 22 56 17 656

Beata Janczak – starszy specjalista, bjanczak@sgsp.edu.pl, tel. 22 56 17 672

Dagmara Bieniek – starszy specjalista, dbieniek@sgsp.edu.pl, tel. 22 56 17 539

Edyta Skórzyńska – starszy specjalista, eskorzynska@sgsp.edu.pl, tel. 22 56 17 656

Teresa Wasilewska – specjalista, twasilewska@sgsp.edu.pl, tel. 22 56 17 656

Anna Godlewska – specjalista, agodlewska@sgsp.edu.pl, tel. 22 56 17 539

Katarzyna Orężak – specjalista, korezak@sgsp.edu.pl, tel. 22 56 17 515

Beata Hejger – specjalista, bhejger@sgsp.edu.pl, tel. 22 56 17 515

Agnieszka Ladwiniec – specjalista, aladwiniec@sgsp.edu.pl, tel. 22 56 17 586

Agata Zgorzelska – specjalista, kasjer, azgorzelska@sgsp.edu.pl, tel. 22 56 17 525

Katarzyna Markiewicz – starszy technik, kmarkiewicz@sgsp.edu.pl, tel. 22 56 17 586

 

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej polityce prywatności.