Spotkanie pożegnalene z pracownikami SGSP

23-02-2015
Autor: kpt. Jakub Binio
19 lutego 2015r. odbyło się spotkanie pożegnalne z pracownikami SGSP odchodzącymi na emeryturę.

Przekazanie obowiązków mazowieckiego komendanta wojewódzkiego PSP

02-02-2015
Autor: kpt. Jakub Binio
2 lutego 2015 r. w siedzibie Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej PSP nr 4 w Warszawie odbyło się uroczyste przekazanie obowiązków mazowieckiego komendanta wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej.

Uroczysta zmiana posterunku honorowego

20-01-2015
Autor: kpt. Jakub Binio
Uroczysta zmiana posterunku honorowego, w czasie której asystę honorową stanowił pododdział reprezentujący Szkołę Główną Służby Pożarniczej odbyła się 18 stycznia 2015 r. przed Grobem Nieznanego Żołnierza w Warszawie.

Warsztaty tematyczne „Umiejętności interpersonalne w zarządzaniu zespołem”

05-12-2014
Autor: kpt. Jakub Binio
W ramach działalności wspomagającej w nadzorze dydaktycznym Komendanta Głównego Państwowej Straży Pożarnej, odbyły się warsztaty tematyczne „Umiejętności interpersonalne w zarządzaniu zespołem”.

Ślubowanie oraz 20-lecie CS PSP w Częstochowie

28-10-2014
Autor: kpt. Jakub Binio
W dniu 23.10.2014r. odbyło się Uroczyste Ślubowanie Słuchaczy Dziennego Studium Aspirantów PSP połączone z przypadającym w tym dniu 20-leciem powołania Centralnej Szkoły PSP w Częstochowie.

Ćwiczenia w Batalionie Reprezentacyjnym Wojska Polskiego

20-10-2014
Autor: kpt. Jakub Biniio
W dniu 17.10.2014r. w Batalionie Reprezentacyjnym Wojska Polskiego odbyły się ćwiczenia przygotowujące Kompanię Reprezentacyjną PSP do udziału w Uroczystym Apelu z okazji Święta Niepodległości.
Archiwum wiadomości